YAYINLAR
 
Türk Maden Hukuku
Türk Yenilenebilir Enerji Hukuku
Türkiye’de Yabancıların Gayrimenkul Edinimi
Hissedarların Hakları Hakkında Bilgi Notu
Türk Islahçı Hakları Hukuku
Gemi Tutma
 
Hakkımızda
 

Özkan Hukuk Bürosu, ticaret hukukunun her alanında uzman, İstanbul merkezli bir hukuk bürosudur. Gerek yerli gerekse uluslararası müvekkillere çeşitli sektörlere ilişkin geniş bir yelpazede hizmetler sunmaktayız. Büromuz şirketler hukuku, birleşme ve devralmalar, fikri haklar, proje finansmanı ve yargılama da dahil olmak üzere çeşitli faaliyet alanları için Legal500 ve benzeri bağımsız hukuk rehberlerinde tavsiye edilen firma olarak yer almaktadır.

Ekibimiz her biri en az bir yabancı dil bilen, birden fazla disiplinde yetişmiş, uzmanlık sahibi hukukçulardan oluşmaktadır. Bu tür bir donanımın müvekkillerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmemiz ve ticari hedeflerine hizmet ederek katma değer sağlayabilmemiz açısından çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Büromuz, ayrıca, farklı alanlarda uzmanlıkları olan danışmanlarla çalışmaktadır. Avukatlardan ve danışmanlardan oluşan ekibimize ilave olarak, müvekkillerimizin ihtiyaçlarına daha etkin bir şekilde cevap verebilmek için Türkiye’nin değişik illerinde çeşitli hukuk bürolarıyla koordineli olarak çalışmaktayız.

Müvekkil odaklı yaklaşımımız ve meslek kurallarına ve etik değerlere bağlılığımız ile müvekkillerimize kaliteli hukuki hizmet sunmaktayız.

Büromuz “istenilen sonuçlara ulaşmak için yaratıcı hukuki alternatifler” bulmadaki becerisiyle takdir edilen, “yüksek derecede profesyonel, sonuç odaklı” genç bir firma şeklinde tanımlanmaktadır.

 

   
Adres: Vali Konağı Cad. Hacı Mansur Sk. Inka Residence No:2 Kat:6 D:12 Nişantaşı Şişli İstanbul Türkiye   Telefon: +(90 212) 327 69 40    Fax: +(90 212) 327 69 43    E-mail: info@ozkan.av.tr
© 2010 Özkan Hukuk Bürosu. Her hakkı saklıdır . Web tasarım Grimor