FAALİYET ALANLARIMIZ
 
Rekabet Hukuku
Şirketler Hukuku, Sözleşmeler ve Yabancı Yatırım
Birleşme ve Devralmalar
Uyuşmazlıkların Çözüm Yolları
Enerji ve Maden Hukuku
Fikri Mülkiyet Hukuku
İş Hukuku
Gayrimenkul Hukuku
Deniz ve Taşımacılık Hukuku
 
 Şirketler Hukuku, Sözleşmeler ve Yabancı Yatırım
 
 

Yabancı sermayeli şirket kuruluşları, joint venture oluşumlarına ve stratejik iş birliklerine ilişkin danışmanlık, hisse devir işlemlerini yürütmek, birleşme ve devralmalar, birleşme ve devralmalar sırasında hukuki inceleme işlemlerini yürütmek de dahil olmak üzere danışmanlık ve şirketlerin ticari yönetimi ve genel ticari işlerine ilişkin hukuki yardım gibi her alanda hizmet sunmaktayız.

Her sektörden müvekkil için her tür ticari sözleşmenin müzakere edilmesi ve hazırlanmasına ilişkin geniş deneyimimiz bulunmaktadır. Temas ettiğimiz başlıca ticari sözleşme türleri arasında ortaklık ve joint venture sözleşmeleri, hisse ve malvarlığı satımı sözleşmeleri, bayilik ve acentelik sözleşmeleri, franchise sözleşmeleri, lisans sözleşmeleri, yönetim, danışmanlık ve teknik destek sözleşmeleri, finansal leasing sözleşmeleri bulunmaktadır.

   
Adres: Vali Konağı Cad. Hacı Mansur Sk. Inka Residence No:2 Kat:6 D:12 Nişantaşı Şişli İstanbul Türkiye   Telefon: +(90 212) 327 69 40    Fax: +(90 212) 327 69 43    E-mail: info@ozkan.av.tr
© 2010 Özkan Hukuk Bürosu. Her hakkı saklıdır . Web tasarım Grimor