FAALİYET ALANLARIMIZ
 
Rekabet Hukuku
Şirketler Hukuku, Sözleşmeler ve Yabancı Yatırım
Birleşme ve Devralmalar
Uyuşmazlıkların Çözüm Yolları
Enerji ve Maden Hukuku
Fikri Mülkiyet Hukuku
İş Hukuku
Gayrimenkul Hukuku
Deniz ve Taşımacılık Hukuku
 
 Enerji ve Maden Hukuku
 
 

Enerji ve Tabi Kaynaklar Hukukunun Çevre Hukukuna ilişkin yönleri de dahil olmak üzere hem mevzuat uyumu hem de ticari yönüne ilişkin hukuki danışmanlık sunmaktayız. Firmamızın özellikle maden hukuku alanında geniş tecrübesi bulunmaktadır ve lider uluslararası maden firmalarını temsil etmektedir. Bu kapsamda, maden arazilerinde ve lisanslar üzerinde hukuki inceleme, lisanslar ve lisans haklarının elde edilmesi, devri, kazanılması, maden sözleşmelerinin müzakeresi ve hazırlanması, maden firmalarının fikri haklara, birleşme ve devralmalara ilişkin meselelerde temsil edilmesi gibi hukuki hizmetler sunmaktayız.

Firmamızın yenilenebilir enerjinin hem mevzuat hem ticari yönü konusunda uzmanlığı vardır. Büromuz, Türkiye’deki lider rüzgar enerjisi firmalarını joint-venture kuruluşu, proje finansmanı meseleleri, sözleşmeler ve ruhsat konularında temsil etmiştir.

 

   
Adres: Vali Konağı Cad. Hacı Mansur Sk. Inka Residence No:2 Kat:6 D:12 Nişantaşı Şişli İstanbul Türkiye   Telefon: +(90 212) 327 69 40    Fax: +(90 212) 327 69 43    E-mail: info@ozkan.av.tr
© 2010 Özkan Hukuk Bürosu. Her hakkı saklıdır . Web tasarım Grimor